خرید اینترنتی
اجاره نرم افزار Adobe Connect 9.8

سامانه مديريت يادگيري (LMS يا Learning Management System )، بمنظور راه اندازی سامانه های آموزش مجازی در سطح سازمانها، موسسات آموزشی و همچنین دانشگاههای مجازی طراحی شده و مجموعۀ ابزارهایی است كه محیط آموزش مجازی برای كاربران مختلف مبتنی بر وب فراهم می آورد و قابليتهایی را دربر ميگيرد كه بصورت online و تحت شبکه (یا وب) مورد استفاده قرار مي گيرد.

كليه دانش پذيران يا فراگيران دوره مشخص پس از ثبت نام مديريت شده و براساس دوره آموزشي مورد نظر گروه بندي يا دسته بندي مي شوند و ميتوان مدت استفاده از محتواي آموزشي را نیز براي يك دوره معين نمود. در اين سيستم محتواي آموزش به اشكال مختلف مانند متن، صوت، تصوير، فيلم و ... تهيه درج مي گردد.

پس از اتمام دوره، زمان برگزاري آزمون online مشخص مي گردد. سوالات مربوطه بسته به تشخيص اساتيد و مربيان تستي، تشريحي و ... طرح و در سيستم درج ميگردد و براي مدت مشخص دانش پذيران مي توانند با وارد كردن نام كاربري و رمز عبور كه قبلاً در زمان قبل از برگزاري آزمون توسط مديريت به آنها داده ميشود در سيستم وارد شوند و در مدت قابل تعیین توسط مدیر یا استاد، در آزمون شركت نمايند و به سوالات پاسخ دهند در مدت زمان پاسخگويي كليه دانش پذيران قابل شناسايي و مديريت مي باشند و بعد از اتمام وقت آزمون سيستم بصورت اتوماتيك از حالت آزمون خارج خواهد شد و كاربران به هيچ عنوان نمي توانند دسترسي به سوالات داشته باشند.

در ضمن براي ورود به جلسه آزمون در سيستم online، قبل از امتحان يا آزمون دانش پذيران مي بايست آمادگي خود را اعلام و براي ورود به آزمون ثبت نام نمايند تا اجازه ورود به آنها داده شود.

پس از اتمام جلسه آزمون سيستم بصورت خود كار نتايج آزمون را اعلام مي نمايد. اعلام نتيجه نيز قابل مديريت مي باشد بطوريكه نتيجه آزمون هر یک از كاربران يا دانش پذيران فقط براي ايشان قابل رويت خواهد بود و همچنین براي مديريت مربوطه و نیز بطور كلي براي همه دانش پذيران قابل مشاهده ،پرينت و... مي باشد.

بديهي است در اين سيستم امكان درج كليه سرفصلهاي آموزشي، تقويم آموزشي شامل مدت دوره، سرفصلها، محتواي آموزش، زمان برگزاري آزمونها و... وجود دارد.

در این میان، با وجود انواع نرم افزارهای LMS در بازار جهانی، با عنایت بر اهمیت بومی سازی این نرم افزار و جلوگیری از دخالت و یا دسترسی احتمالی بیگانگان به اطلاعات علمی موجود در کشور، شرکت مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران جهت تحقق این مهم سامانه مديريت یادگیری تحلیلگران را با تکیه بر دانش برنامه نویسان داخلی تهیه و به بازار ارائه نموده است. تاکید بر این نکته لازم است که این سامانه کاملا بومی می باشد و تک تک اجزای آن توسط برنامه نویسان این شرکت ساخته شده است.

از جمله امكانات سامانه مديريت آموزش الكترونيكي (LMS) ارائه شده توسط شرکت تحلیلگران به شرح زير مي باشد:

کاربری آسان و کارآمد

مدیریت آسان کاربران

ثبت نام گروهی یا انفرادی

توانایی راه اندازی و پشتیبانی کلاس‌های آنلاین و امکان ایجاد تعامل رو در رو

امکان اجراي Video Conference با قابليت Whiteboard Sharing و . . .

امکان ارسال پیام کوتاه از طریق سامانه

برگزاری آزمون Online به تفکیک هر درس و با ضوابط پیش فرض

برگزاری آزمون‌های جامع یا چند مرحله‌ای

امکان ارائه در شبکه LAN یا VPN داخلی، امکان ارائه در بستر وب و اینترانت

قابل راه اندازی بر روی انواع  بسترهاي  نرم افزاری و سخت افزاری واجد PHP

دارای ویراشگر HTML برای تدوين راحت‌تر متن‌ها

امکان اضافه نمودن ماژول‌های جدید بدون نیاز به تغییر در کل سامانه

رعايت كامل اصول امنیتي، به منظور حفاظت از داده‌ها

مدیریت کاربران بر اساس فرآیند تعریف شده از سازمان مشتری در سطوح مختلف، از جمله: مدیر فنی سامانه، مدیر آموزشی سامانه، استاد و فراگیر

امکان تهیه گزارش‌های پیش فرض و گزارش‌های مورد نظر هر سازمان از فعالیت کاربران من جمله: نمره به تفکیک هر درس، شناسنامه آموزشی، آزمون و . . .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فنی یا فروش تماس حاصل فرمایید.

تلفن:04133371441 

واحد فنی: support@ttbz.ir

واحد فروش:info@ttbz.ir

کلمات کلیدی

مجوزهای دریافتی شرکت :

مشتریان شرکت :